Atatürk AKUT 20. Yıl
BAĞIŞ VE DESTEKLERİNİZ
- Mobil Ödeme
- SMS (2930)
- Banka Hesap Numaralarımız
- Diğer
AKUT'UN SPONSORLARI

AKUT, MİLAS KAYMAKAMI'NI VE MİLAS BELEDİYE BAŞKANI'NI ZİYARET ETTİ


19 Ağustos 2013 Pazartesi 09:40

AKUT, Milas Kaymakamı'nı ve Milas Belediye Başkanı'nı Ziyaret EttiAKUT Bodrum Ekibi, AKUT Milas Birimi ile birlikte Milas Kaymakamı Mehmet Bahattin ATÇI'yı ve Milas Belediye Başkanı Muammet TOKAT'ı ziyaret etti. Ziyarete Muğla Milletvekili Tolga ÇANDAR ve AKUT Amerika Temsilcisi Alp Emre KÖKÖZ de katıldı.

Kaymakam Mehmet Bahattin ATÇI'nın tayininin çıkması nedeni ile gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun olduğunu belirten Kaymakam ATÇI "Yapmış olduğunuz son Güllük Operasyonu'ndaki üstün gayretiniz başta olmak üzere tüm çalışmalarınız için sizlere teşekkür ederiz" dedi. AKUT Milas Birimi'nin daha aktif olabilmesi için ihtiyacı olan aracın bedelinin yarısının temini konusunda yardımcı olabileceklerini belirtti.

Daha sonra Belediye Başkanı Muhammet TOKAT'ı ziyarette bulunan AKUT Gönüllüleri, çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Belediye Başkanı TOKAT "Yapmış olduğunuz çalışmalar nedeniyle hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Özellikle Güllük Arıtma Tevzi Kuyusu'ndaki son derece profesyonel çalışmalarınız ile bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı ayrıca teşekkür ederim" dedi. AKUT Milas Birimi'nin çalışmalarını sürdürebileceği bir operasyon merkezinin tahsisi için çalışmalarının başladığının müjdesini vererek, en kısa zamanda teslim edileceğini, ayrıca bir operasyon aracının da, kaymakamlıkla ortaklaşa temin edileceğinin haberini verdi.

AKUT Bodrum Ekip Lideri Sadettin USLU ise "Sayın Kaymakamımız ile birçok operasyonda birlikte çalıştık. Milas'taki kuruluş çalışmalarından bu yana, bize vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisinin tayini nedeniyle gidişi bizim için üzücü olmuştur. Yeni görev yerinde kolaylıklar dileriz. Bu ziyaretimizde aynı zamanda Belediye Başkanımıza çalışmalarımız hakkında bilgi aktardık. Kendileri teşekkürlerini bildirdiler. Ayrıca, bir operasyon merkezimizin ve operasyon aracımızın temin edileceğinin bilgisini vermesi, bizi son derece mutlu etti. Bu bölgedeki çalışmalarımız için son derece önemli olan iki ana konunun çözülecek olması operasyonlarımızın, daha hızlı ve etkin olması açısından son derece önemliydi. Sayın Kaymakam'ımıza ve Sayın Belediye Başkanı'mıza çok teşekkür ederiz." dedi.

Muğla Milletvekili Tolga ÇANDAR konu ile ilgili olarak '' AKUT'un bu güne kadar yaptıkları yadsınamaz bir gerçek. Arkadaşlar çok zor şartlarda oldukça zor işlerin üstesinden geliyorlar. Kendilerine teşekkür ederim. Bize düşen elimizden geldiğince bu arkadaşlara destek olmaktır. Başımız sıkıştığında "AKUT" diyoruz. Gerek AKUT Bodrum'un yeni binası için, gerekse AKUT Milas'ın yeni yeri için, araç ve gereçleri için herkesin elini taşın altına koyarak destek olması, bu arkadaşların bizlere daha iyi hizmet etmelerini sağlayacaktır. Sayın Kaymakamımız Mehmet Bahattin ATÇI'ya, Sayın Belediye Başkanımız Muhammet TOKAT'a ve destek olan herkese şimdiden teşekkür ederim'' dedi.