Atatürk AKUT 20. Yıl
BAĞIŞ VE DESTEKLERİNİZ
- Mobil Ödeme
- SMS (2930)
- Banka Hesap Numaralarımız
- Diğer
AKUT'UN SPONSORLARI

AKUT’UN ARAÇLARINA HDI SİGORTA GÜVENCESİ


16 Temmuz 2014 Çarşamba 11:44

AKUT’un göreve yönelik faaliyetlerinde kullandığı bütün araçlarının trafik sigortası poliçeleri, gerçekleştirilen işbirliği neticesinde HDI Sigorta tarafından hazırlanacak. HDI Sigorta çalışanları da, AKUT’un afet bilincini geliştirmek amacıyla gerçekleştirdiği programlar ve bilinçlendirme çalışmalarıyla eğitim desteği alacak.

HDI Sigorta, AKUT ile gerçekleştirdiği işbirliği neticesinde AKUT’un bütün araçlarına ait trafik sigortası poliçelerinin sponsorluğunu üstlendi. İşbirliğinin temelleri, AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki ile HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen bir toplantıda atıldı. HDI Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleşen toplantıda; Nasuh Mahruki, AKUT adına Ceyhan Hancıoğlu’na bir teşekkür belgesi takdim etti.

Dostluk temelleriyle kurulan bu birlikteliğin geleceği üzerine konuşulan toplantıda, afet bilincini geliştirmek amacıyla gerçekleştirdikleri programlardan ve bilinçlendirme çalışmalarını. anlatan Nasuh Mahruki, son olarak HDI Sigorta çalışanlarına söz konusu programlarla eğitim desteği sözü verdi.