29 Haz

AKUT RİZE OPERASYON SONU

AKUT Rize ekibimiz, Fındıklı İlçesi’nde yağışla suların yükselmesi sonucu mahsur kalan 2 vatandaşımız için operasyona çıkmış, vatandaşlarımızın köylüler tarafından kurtarılması üzerine operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT FETHİYE OPERASYON SONU

AKUT Fethiye ekibimiz, Kelebekler Vadisi'nde mahsur kalan bir vatandaşımız için JAK ile ortak çıktığı operasyonu, mahsur kalan vatandaşımızı güvenli alana tahliye edip sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, bugün çıktığı Kandıra-Kefken-Kumcağız Sahilindeki cankurtaranlık operasyonunda 2 vatandaşımızı kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KUŞADASI OPERASYON SONU

AKUT Kuşadası ekibimiz, Çine'de kaybolan bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, yapılan arama sonucunda herhangi bir bulguya ulaşılamaması sebebiyle sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BODRUM OPERASYON SONU

AKUT Bodrum ekibimiz, 5 gönüllüsü ve AYDEM ekiplerinin yardımı ile Bitez Mahallesinde yüksek bir ağaçta mahsur kalan kedi için çıktığı operasyonu, kedinin tüm aramalara rağmen ağaçta görülememesi üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANKARA OPERASYON SONU

AKUT Ankara ekibimiz, Nallıhan İlçesi'nde kayalıklarda 5 gündür mahsur kalmış olan 4 keçi için çıktığı operasyonu, keçileri güvenli alana tahliye ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ESKİŞEHİR OPERASYON SONU

AKUT Eskişehir ekibimiz, Musalar Köyün'de kaybolan bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızın kendi imkânlarıyla köye dönmesi üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANKARA OPERASYON SONU

AKUT Antalya ekibimiz, Serik İlçesi Köprüçay Mevkisinde kaybolan bir vatandaşımız için AFAD ve İYAK ile ortak çıktığı operasyonu, kaybolan vatandaşımızın, ekibimizin operasyon bölgesine intikali sırasında diğer ekipler tarafından bulunması ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BODRUM OPERASYON SONU

AKUT Bodrum Ekibimiz 3 gönüllüsü ile Gölköy Mahallesi sahilinde yaralı halde bulunan caretta caretta yı DEKAMER'e (Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi) teslim ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BİNGÖL OPERASYON SONU

AKUT Bingöl ekibimiz, Tunceli'nin Ovacık İlçesinde, Munzur Nehrine düşen bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya ulaşılmaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KAŞ-KALKAN OPERASYON SONU

AKUT Kaş-Kalkan ekibimiz, Finike Gökbük Kanyonu'nda mahsur kalan ikisi yaralı dört vatandaşımız için AFAD, Jandarma, UMKE ve JAK ile ortak çıktığı operasyonu, mahsur kalan vatandaşımızı güvenli alana tahliye edip sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

ORTAK OPERASYON SONU

AKUT Trabzon, AKUT Giresun ve AKUT Rize ekiplerimiz, Araklı'nın Çamlıktepe Mahallesi'nde meydana gelen sel sebebiyle kaybolan 3 vatandaşımızın arama çalışmalarının 6. gününde, 26 gönüllümüzle çıktıkları operasyonu, 1 vatandaşımızın cansız bedenine ulaşarak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANKARA OPERASYON SONU

AKUT Ankara ekibimiz, Yenimahalle İlçesi İvedik Mahallesinde kuyuya düşen 6 adet yavru köpek için çıktığı operasyonu, köpekleri mahsur kaldıkları yerden kurtarıp sağlık kontrolleri için veterinere teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, bugün çıktığı Kandıra-Kefken-Kumcağız Sahilindeki cankurtaranlık operasyonunda 1 vatandaşımızı kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON VE AKUT GİRESUN OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ve AKUT Giresun ekiplerimiz, Araklı İlçesi Çamlıktepe Mahallesi'nde meydana gelen sel sebebiyle kaybolan vatandaşlarımızı arama çalışmalarının 5. gününde, toplamda 14 gönüllümüzle çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya ulaşılamaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ekibimiz, Araklı'nın Çamlıktepe Mahallesi'nde meydana gelen sel nedeni ile kayıp durumda olan vatandaşlarımızın arama çalışmalarına katılmak üzere 4. günde 12 gönüllüsüyle çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya ulaşılamaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

Yomra İlçesi Oymalıtepe Mahallesi'nde meydana gelen sel sebebiyle Araklı'dan bu bölgeye intikal eden AKUT Trabzon ekibimiz, mahsur kalan 3 vatandaşımızın iş makinasıyla tahliye edilmesi üzerine operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT DENİZLİ OPERASYON SONU

AKUT Denizli ekibimiz, Üçler Mahallesi'nde kaybolan bir vatandaşımız için AFAD'dan gelen destek talebi üzerine 4 gönüllüsü ile çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya ulaşılamaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ekibimiz, Araklı İlçesi Çamlıktepe Mahallesi'nde meydana gelen sel olayı için çıktığı operasyonun ikinci gününde, operasyonu 2 vatandaşımızın cansız bedenlerine ulaşıp sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ekibimiz, Araklı ilçesinde yaşanan sel olaylarında kaybolan vatandaşlarımız için 8 gönüllüsü ile operasyona çıkmıştır.

Devamı

DESTEK VERENLER