29 Haz

AKUT RİZE OPERASYON SONU

AKUT Rize ekibimiz, Artvin Arhavi İlçesi'nde kaybolan Alzheimer hastası bir vatandaşımız için 5 gönüllüsü ile çıktığı operasyonu, kayıp şahsın vatandaslar tarafından yolda yürürken bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, Serindere Kanyon’unda kayıp bisikletli bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızın bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT GİRESUN OPERASYON SONU

AKUT Giresun Ekibimiz, Tuğlacık köyünde kaybolan bir kişi için çıktığı operasyonu, kayıp kişinin vatandaşlar tarafından ilçe merkezinde bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, bugün çıktığı Kandıra-Kefken-Kumcağız Sahilindeki cankurtaranlık operasyonunda 3 vatandaşımızı kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANKARA OPERASYON SONU

AKUT Ankara ekibimiz, Çankaya İlçesinde ağaçta mahsur kalan bir kedi için 8 gönüllüsü ve İtfaiye ile ortak çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, Kandıra-Kefken-Kumcağız Sahilinde çıktığı cankurtaranlık operasyonunda, herhangi bir boğulma vakası olmamış ve operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, Darıca'da meydana gelen sel nedeniyle mahsur kalan vatandaşlarımızı tahliye etmek için AFAD ve İtfaiye ile ortak çıktığı operasyonu, mahsur kalan vatandaşlarımızın diğer ekipler tarafından güvenli alana tahliye edilmesi ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İSTANBUL OPERASYON SONU

AKUT İstanbul ekibimiz, Tuzla’da ağaçta mahsur kalan bir kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ALANYA OPERASYON SONU

AKUT Alanya ekibimiz, Antalya Gündoğmuş İlçesi Bedan Mahallesi'nde uçurumdan düşerek ağır yaralanan bir vatandaşımız için UMKE ve Jandarma ile ortak çıktığı operasyonu, vatandaşımızın güvenli alana tahliyesi sonrası sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KUŞADASI OPERASYON SONU

AKUT Kuşadası ekibimiz, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuyuda mahsur kalan bir kedi icin çıktığı operasyonu, kediyi kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ALANYA OPERASYON SONU

AKUT Alanya ekibimiz, Manavgat Oymapınar Barajı mevkisinde kaybolan bir vatandaşımız için Jandarma, JAK ve İtfaiye ile ortak çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya ulaşılamaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANTALYA OPERASYON SONU

AKUT Antalya ekibimiz, 11 gönüllüsü ile Ceneviz Koyu mevkisinde kaybolan iki vatandaşımız için Jandarma ile ortak çıktığı operasyonu, vatandaşlarımızın Jandarma tarafından bulunmasıyla sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANTALYA OPERASYON SONU

AKUT Antalya ekibimiz, 10 gönüllüsü ile Ceneviz Koyu mevkisinde kayalıklarda mahsur kalan iki vatandaşımız için AFAD ve Jandarma ile ortak operasyona çıkmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, Bornova İlçesi'nde ormanlık alanda kaybolan Alzheimer hastası bir vatandaşımız için, 18 gönüllüsü, 2 arama köpeği ile AFAD ve Jandarmayla ortak çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya ulaşılamaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT RİZE OPERASYON SONU

AKUT Rize ekibimiz, 4 gönüllüsüyle Fındıklı İlçesi Aslandere Köyü'nde uçurumdan yuvarlanarak yaralanan bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızı 112 ekiplerinin ilk müdahalesi ardından sedyeyle ambulansa taşıyarak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, 6 gönüllüsü ve 1 arama köpeği ile, Kemalpaşa İlçesi'nde kaybolan bir vatandaşımız için AFAD ve Jandarma ile ortak çıktığı operasyonu, herhangi bir bulguya rastlanılamadığı için diğer ekiplerle alınan ortak karar ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT DENİZLİ OPERASYON SONU

AKUT Denizli ekibimiz Çakıroluk Mevkisi'nde kaybolan bir dağcı için AFAD, DAK, UMKE ve İtfaiye ekipleriyle ortak çıkmış olduğu operasyonu, kazazedenin cansız bedenini ip teknikleri ile bulunduğu bölgeden alıp sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, 5 gönüllüsüyle Akdeniz İlçesi'nde kaybolan bir vatandaşımız için İtfaiye, AFAD, Polis ve UMKE ile ortak çıktığı operasyonu, vatandaşımızın geceyi yakınlarının yanında geçirdiğini belirlenmesi ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KAŞ-KALKAN OPERASYON SONU

AKUT Kaş-Kalkan ekibimiz, 7 gönüllüsüyle, Patara'da kayalıklardan düşen iki vatandaşımız için Sahil Güvenlik, Jandarma ve 112 ekipleri ile ortak çıktığı operasyonu, kazazedelerin güvenli alana tahliyesi sonrası sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT NİĞDE OPERASYON SONU

AKUT Niğde ekibimiz, Cımbar Vadisi'nde yaralanan bir tırmanışçı için çıkmış olduğu operasyonu, kazazedenin güvenli bölgeye tahliyesini sağlayarak sonlandırmıştır.

Devamı

DESTEK VERENLER