29 Haz

AKUT TEKİRDAĞ OPERASYON SONU

AKUT Tekirdağ ekibimiz, Süleymanpaşa ilçesinde bir inşaat'ta mahsur kalan bir kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KUŞADASI OPERASYON SONU

AKUT Kuşadası ekibimiz, limanda denize düşen bir kedi için İtfaiye'den gelen destek talebi üzerine çıktığı operasyonu, kediyi iskelenin altında mahsur kaldığı bölümden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KUŞADASI OPERASYON SONU

AKUT Kuşadası ekibimiz, ağaçta mahsur kalan bir kedi için itfaiye ile ortak çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BURSA OPERASYON SONU

AKUT Bursa ekibimiz, Jandarma'dan gelen ihbar üzerine, Uludağ'da kaybolan 2 kişi için AFAD, JAK, BAKUT, ve NAK ekipleri ile ortak çıktığı operasyonu, şahıslara ait herhangi bir bulguya rastlanılamadığı için diğer ekiplerle alınan ortak karar ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT GİRESUN OPERASYON SONU

AKUT Giresun ekibimiz, AFAD'dan gelen ihbar üzerine Çanakçı İlçesi, Deregözü Köyü'nde kaybolan iki vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşlarımızın yakınları tarafından bulunması ile sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT İSTANBUL OPERASYON SONU

AKUT İstanbul ekibimiz, Avcılar'da kayalıkta mahsur kalan bir kedi için çıktığı operasyonu, kedinin kendi imkanlarıyla mahsur kaldığı yerden kurtulması ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BURSA OPERASYON SONU

AKUT Bursa ekibimiz, AFAD ile birlikte Kayapa'da kaybolmuş bir vatandaşımız çıktığı operasyonu, vatandaşımızın kayıp olmadığının ortaya çıkması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, Bornova İlçesi'nde Viyadük'te mahsur kalan bir kedi için 4 gönüllüsü ile çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BURSA OPERASYON SONU

AKUT Bursa ekibimiz, Kestel, Şevketiye Köyü'nde uçurumdan düşen 2 vatandaşımız için AFAD ve İtfaiye ile ortak çıktığı operasyonu, bir vatandaşımızın cansız bedeni ile yaralı kazazedenin AFAD, UMKE, NAK ve İtfaiye ekiplerince tahliye edilmesiyle sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANTALYA OPERASYON SONU

AKUT Antalya ekibimiz, Göynük Kanyonu, Likya Yolu'nda yaralanan bir turist için 12 gönüllüsüyle AFAD, UMKE ve Jandarma ile ortak çıktığı operasyonu, kazazedeyi dağlık araziden güvenli alana tahliye edip, sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Tarsus İlçesi Egemen Köyü'nde kanala düşen şahıs için 7 gönüllüsüyle AFAD, İtfaiye, Jandarma ve Polis ile ortak çıktığı operasyonu, şahsa ait herhangi bir bulguya rastlanılamadığı için diğer ekiplerle alınan ortak karar ile sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT FETHİYE OPERASYON SONU

AKUT Fethiye ekibimiz, Babadağ'da meydana gelen bir paraşüt kazası için 5 gönüllüsüyle Jandarma, UMKE ve 112 ekipleri ile ortak çıktığı operasyonu, kazazedeyi güvenli alana tahliye edip sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT RİZE OPERASYON SONU

AKUT Rize ekibimiz, 5 gönüllüsüyle Avusor Yaylası'nda yaralanan dağcı için çıktığı operasyonu, kazazedeye 112 ekiplerinin ulaşmasının ardından, karlı ve eğimli bölgeden AFAD ve KTÜ Dağcılık'la birlikte tahliye edip, sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, doğa yürüyüşü sırasında rahatsızlanan bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızı AFAD ve UMKE ekipleri ile bulunduğu yerden alıp 112 ekiplerine tahliyesini sağlayarak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT SEFERIHISAR OPERASYON SONU

AKUT Seferihisar ekibimiz, Çeşme ilçesi'nde kaybolan bir vatandaşımız için AFAD ile ortak çıktığı operasyonu, vatandaşımıza ait herhangi bir bulguya rastlanılmaması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MARMARİS OPERASYON SONU

AKUT Marmaris ekibimiz, Muğla'nın Çakmak Köyü'nde mahsur kalan hamile bir keçi için 5 gönüllüsü ile çıktığı operasyonu, keçiyi kurtarıp sahibine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANKARA OPERASYON SONU

AKUT Ankara ekibimiz, Kavaklıdere İlçesi'nde bir binada mahsur kalan kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MARMARİS OPERASYON SONU

AKUT Marmaris ekibimiz, Çamlı Köyü’nde kayıp bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızın Jandarma ekipleri tarafından bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı

DESTEK VERENLER