29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ekibimiz, İnönü Mahallesinde, bir binanın bodrum katında mahsur kalmış bir kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT GAZİANTEP OPERASYON SONU

AKUT Gaziantep ekibimiz, Nizip İlçesi, Boyluca Köyü'nde kaybolan bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızın Jandarma tarafından bulunması üzerine sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, bir hastanede mahsur kalan 3 kedi için çıktığı operasyonu, kedileri mahsur kaldıkları yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT DENİZLİ OPERASYON SONU

AKUT Denizli ekibimiz, Çamlaraltı Mahallesi'nde ağaçta mahsur kalan bir kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TEKİRDAĞ OPERASYON SONU

AKUT Tekirdağ ekibimiz, Çorlu İlçesi, Önerler Köyü'nde kaybolan bir vatandaşımız için 3 gün boyunca AFAD ve Jandarma ile birlikte sürdürdüğü operasyonu, herhangi bir bulguya rastlanılamadığı için yetkili makamların kararıyla sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TEKİRDAĞ OPERASYON SONU

AKUT Tekirdağ ekibimiz, Önerler Köyü'ndeki kayıp operasyonu dönüşünde, Marmara Ereğlisi'nde yaşanan trafik kazasına, İtfaiye ile birlikte müdahale etmiş, bir vatandaşımızı sıkıştığı yerden kurtarıp sağlık ekiplerine teslim ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ESKİŞEHİR OPERASYON SONU

AKUT Eskişehir ekibimiz, Ihlamurkent Mahallesi'nde künk içinde kalan bir yaralı köpek için 6 gönüllüsü ile çıkmış olduğu operasyonu, yaralı köpeği bulunduğu yerden kurtarıp bir veteriner hekime teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT RİZE OPERASYON SONU

AKUT Rize ekibimiz, Fındıklı ilçesinde kaybolan iki çocuk için Polis, JAK, İKAD ve AFAD ile ortak çıktığı operasyonda, kayıp çocukları bir kuyuda mahsur kalmış olarak bulmuş, mahsur kaldıkları kuyudan tahliye ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TEKİRDAĞ OPERASYON SONU

AKUT Tekirdağ ekibimiz, Süleymanpaşa’da bir kamyonun motor bölümüne sıkışan kediyi Tekirdağ İtfiyesi ile birlikte bulunduğu yerden kurtarmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BURSA OPERASYON SONU

AKUT Bursa ekibimiz, Ertuğrulgazi Mahallesi'nde bir evin havalandırma boşluğuna düşen kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT FETHİYE OPERASYON SONU

AKUT Fethiye ekibimiz, Mendos mevkisinde yaşanan paraşüt kazası nedeni ile AFAD, UMKE ve Jandarma ile ortak çıktığı operasyonu, kazazedenin askeri helikopter ile tahliyesi sonrası sağlık ekiplerine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Gülnar İlçesi, Koçaşlı Mahallesinde kaybolan 1 vatandaşımız için AFAD, Jandarma ve İtfaiye ile çıktığı ortak operasyonu, vatandaşımızın yakınları tarafından bulunması sebebiyle sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT FETHİYE OPERASYON SONU

AKUT Fethiye ekibimiz, AFAD ve Jandarma ile birlikte çıkmış olduğu ortak operasyonda, Kabak Koyu'nda mahsur kalan 2 vatandaşımıza ulaşarak güvenli bölgeye tahliyelerini sağlamış ve operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT FETHİYE OPERASYON SONU

AKUT Fethiye ekibimiz, Gemiler Koyu bölgesinde kaybolan 2 vatandaşımız için çıktığı operasyonu, Jandarma ekibinin kayıp vatandaşlarımıza ulaşması sebebiyle sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ESKİŞEHİR OPERASYON SONU

AKUT Eskişehir ekibimiz, Eskişehir'in Karatepe Köyü'nde bir lületaşı ocağına düşen inek için İtfaiye ve AFAD ile çıkmış olduğu ortak operasyonda, ineği kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ VE AKUT BURSA OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ve AKUT Bursa ekiplerimiz, İznik Elbeyli Köyü'nde bir kuyuda mahsur kalan vatandaşlarımız için AFAD, UMKE, NAK ve BAKUT ile çıktığı ortak operasyonda, 4 kazazedenin tahliyesini yaparak sağlık ekiplerine teslim etmiş, diğer kazazedelerin tahliye işlemine de yardım ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Silifke'nin Sarıaydın köyü kırsalında mahsur kalan 1 adet keçi için çıktığı operasyonu, keçiyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KUŞADASI OPERASYON SONU

AKUT Kuşadası ekibimiz, İzmir'in Selçuk ilçesinde kaybolan bir vatandaşımız icin 4 gönüllüsü ve 1 arama köpeği ile çıktığı operasyonu, kayıp vatandaşımızla ilgli bulguya ulaşılamaması nedeniyle sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT FETHİYE OPERASYON SONU

AKUT Fethiye ekibimiz, Babadağ'da gerçekleşen paraşüt kazası için Jandarma ve UMKE ile çıktığı operasyonda, helikopter desteği ile 2 kazazedenin cansız bedenlerine ulaşılmış ve güvenli bölgeye nakilleri sağlanarak yetkililere teslim edilmiştir.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Çamlıyayla ilçesi Kisecik kırsalında mahsur kalan 3 keçi için çıktığı operasyonu, keçileri mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı

DESTEK VERENLER