29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, Menekşe yaylasında kaybolan 4 vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşlarımızın AFAD ekiplerince bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BODRUM OPERASYON SONU

AKUT Bodrum ekibimiz, Kazderesi mevkiinde mahsur kalan iki vatandaşımız için çıktığı operasyonda, vatandaşlarımızı güvenli bölgeye tahliye etmiş, 112 ekiplerine teslim ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT BODRUM OPERASYON SONU

AKUT Bodrum ekibimiz, yaralı bir Caretta Caretta'yı Dekamer yetkililerine teslim ederek çıkmış olduğu operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İSTANBUL OPERASYON SONU

AKUT İstanbul ekibimiz, Kartal'da mahsur kalan bir kedi için çıktığı operasyonu, kediyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ESKİŞEHİR OPERASYON SONU

AKUT Eskisehir ekibimiz, İnönü ilçesinde mahsur kalan bir keçi için çıktığı operasyonu, keçiyi mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Erdemli İlçesi Üçtepe kırsalında mahsur kalan 2 keçiyi kurtarmak için çıktığı operasyonu, keçileri kurtarıp sahibine teslim ederek sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MARMARİS OPERASYON SONU

AKUT Marmaris ekibimiz, Turgut mahallesinde kayalık alanda mahsur kalan bir keçiyi bulunduğu yerden kurtarmış ve operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ekimiz, Maçka'nın Esiroğlu mahallesinde kaybolan vatandaşın Jandarma tarafından bulunması üzerine çıktığı operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KUŞADASI OPERASYON SONU

AKUT Kuşadası ekibimiz, Söke Bağarası Çalışlı Köyü'nde mahsur kalan bir inek için 8 gönüllüsü ile çıktığı operasyonu, ineği mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT DENİZLİ OPERASYON SONU

AKUT Denizli ekibimiz, Mollaahmet Köyünde uçurumda mahsur kalan köpek için 6 gönüllüsü ile çıktığı operasyonu, köpeği mahsur kaldığı yerden kurtararak sonlandırmıstır.

Devamı
29 Haz

AKUT ANKARA OPERASYON SONU

AKUT Ankara ekibimiz, Çankaya ilçesinde ağaçta mahsur kalan kedi ihbarı üzerine çıktığı operasyonda iftaiye ile ortak yürüttüğü çalışma sonucu kediyi kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT GAZİANTEP OPERASYON SONU

AKUT Gaziantep ekibimiz, Şehitkamil ilçesinde kayıp bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, kayıp kişinin ilçe vatandaşları tarafından bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT AFYONKARAHİSAR OPERASYON SONU

AKUT Afyonkarahisar ekibimiz, Bayat Eğerli mevkisinde uçuruma düşmek üzere olan iki adet inek için çıktığı operasyonda, inekleri kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Adana Feke ilçesi Musalar mahallesinde kayıp iki vatandaşımız için AFAD ve Jandarma ile çıktığı ortak operasyonda, vatandaşlarımız tanıdıkları tarafından bulunmuş ve ailelerine teslim ederek sonlandırılmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT TRABZON OPERASYON SONU

AKUT Trabzon ekibimiz Trabzon Ortahisar Gürbülak Mahallesinde bir vatandaşımızı evinden sedye ile tahliyesini gerçekleştirerek sağlık ekiplerine teslim etmiştir.

Devamı
29 Haz

AKUT RİZE OPERASYON SONU

AKUT Rize ekibimiz, vatandaşlarımızdan gelen ihbar üzerine çıktığı operasyonda, bir arabanın çarpması sonucu yaralanan ve dere kenarına düşen Karaca’yı kurtarmış ve ilk tedavisinden sonra Milli Parklar yetkililerine teslim etmiştir.

Devamı
29 Haz

AKUT KAŞ-KALKAN OPERASYON SONU

AKUT Kaş-Kalkan ekibimiz, Frenk koyunda kaybolan 2 kampçı için çıktığı operasyonda, kampçılara ulaşılmış ve güvenli bölgeye nakilleri sağlanarak operasyon sonlandırılmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT KOCAELİ OPERASYON SONU

AKUT Kocaeli ekibimiz, Karamürsel Akçat köyünde kaybolan vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızın köylüler tarafından bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT İSTANBUL OPERASYON SONU

AKUT İstanbul ekibimiz, Belgrad Ormanı’nda AKUT Eskişehir, AFAD, JAK, Emniyet, IHH, MAKUD, YÜDAK, Sarıyer Belediyesi Sivil Savunma Ekibi ve İstanbul Oryantiring grubu ile birlilte çıktığı kayıp operasyonunu vatandaşımızın cansız bedeninin ekibimiz tarafından bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MANISA OPERASYON SONU

AKUT Manisa ekibimiz, Alaşehir Horzumalayaka mevkiinde mahsur kalan 6 adet keçiyi AFAD ve İtfaiye ile birlikte kurtararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı

DESTEK VERENLER