29 Haz

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, Karaburun ilçesi kayalık alanda mahsur kalan bir keçi için çıktığı operasyonu, keçinin kayalıktan ayrılması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MARMARİS OPERASYON SONU

AKUT Marmaris ekibimiz, İçmeler Amos Karia Yolu’nda mahsur kalan 4 vatandaşımız için AFAD ve UMKE ile birlikte çıktığı ortak operasyonda AFAD ve UMKE’nin vatandaşlarımızı bulundukları yerden güvenli alana ulaştırması üzerine operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ESKİŞEHİR OPERASYON SONU

AKUT Eskişehir ekibimiz, İstanbul ekibimizden gelen destek talebi üzerine Sarıyer ilçesinde kaybolan bir vatandaşımız için çıktığı operasyonda arama köpeği Fırtına ile elde ettiği iz bilgilerini ekibimize aktararak operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT ESKİŞEHİR OPERASYON SONU

AKUT Eskişehir ekibimiz, Jandarma’nın Aşağıçağlan köyünde arazide açılmış olan bir kuyunun incelenmesi için destek talebinde bulunulması üzerine, istasyon kurularak kuyuya inilmiş herhangi bir bulgu olmaması sebebiyle operasyon sonlandırılmıştır.

Devamı
29 Haz

AKUT MERSİN OPERASYON SONU

AKUT Mersin ekibimiz, Tarsus'da kaybolan bir vatandaşımız için AFAD ile birlikte ortak çıktığı operasyonu, kayıp vatandaşımızın izinin polis tarafından bulunması üzerine sonlandırmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT İSTANBUL OPERASYON SONU

AKUT İstanbul ekibimiz, Şile Değirmenköy’de kaybolan vatandaşımız için Jandarma ile birlikte ortak çıktığı operasyonda, kayıp vatandaşımızın Jandarma tarafından bir yakınının yanında sağ olarak bulunması ile operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT MOZAMBİK OPERASYONU BILGI GÜNCELLEME

Mozambik’de yaşanan sel felaketinde gerçekleştirilecek arama-kurtarma ve yardım faaliyetlerine katılmak için yola çıkan AKUT, AFAD, Kızılay ve UMKE ekipleri felaket bölgesi Beira şehrine ulaştı.

Devamı
25 Mar

AKUT ANTALYA OPERASYON SONU

AKUT Antalya ekibimiz, Korkuteli ilçesinde kayıp bir vatandaşımız için çıktığı operasyonu, vatandaşımızın cansız bedeninin Jandarma arama köpeği tarafından bulunması üzerine sonlandırmıştır

Devamı
25 Mar

AKUT İSTANBUL OPERASYON

AKUT İstanbul ekibimiz, 4 gönüllüsü ile Şile Değirmenköy’de kaybolan vatandaşınız için Jandarma ile birlikte ortak operasyona çıkmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT AFYONKARAHİSAR OPERASYON VE OPERASYON SONU

AKUT Afyonkarahisar ekibimiz, Eğirdir, Konne bucağı mevkisinde kayalıklarda mahsur kalan bir keçi için çıktığı operasyonu, kayalıkların kontrolü sırasında keçinin ağıla geri döndüğü bilgisinin alınması sonucu sonlandırılmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT ANKARA OPERASYON VE OPERASYON SONU

AKUT Ankara ekibimiz, Beypazarı ilçesinde mahsur kalan keçi ihbarı üzerine çıktığı operasyonda, 2 keçiyi mahsur kaldığı yerden kurtarıp sahibine teslim ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT DENİZLİ OPERASYON SONU

AKUT Denizli ekibimiz, Acıpayam’da meydana gelen deprem sonrasında AFAD ekiplerine çadır kurulumunda destek olmuş ve operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT İZMİR OPERASYON SONU

AKUT İzmir ekibimiz, Kemalpaşa ilçesinde tepelik alanda mahsur kalan vatandaşımızı güvenli alana tahliye etmiş ve operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT İZMİR OPERASYON

AKUT İzmir ekibimiz, Kemalpaşa ilçesinde tepelik alanda mahsur kalan bir vatandaşımız için 6 gönüllüsü ile operasyona çıkmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT DENİZLİ OPERASYON

AKUT Denizli ekibimiz, Acıpayam’da meydana gelen deprem sonrasında AFAD ekiplerine çadır kurulumunda destek olmak üzere operasyona çıkmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT İSTANBUL OPERASYON

AKUT İstanbul Ekibimiz 4 gönüllüsü ile Kartal ilçesinde ormanda mahsur kalan 3 vatandaşımızı güvenli bölgeye sevk ederek operasyonu sonlandırmıştır.

Devamı
25 Mar

AKUT MARMARİS OPERASYON SONU

AKUT Marmaris ekibimiz, Datça'da kaybolan vatandaşımız için UMKE, AFAD ve Jandarma ekiplerine destek olarak gece arama çalışmalarına katılmış ve herhangi bir bulguya ulaşılamaması üzerine sonlandırmıştır. Operasyona AFAD ve Jandarma devam etmektedir.

Devamı

DESTEK VERENLER