8 Ocak 2024 Pazartesi 11:45

AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin, AFETTEK-AFET VE ACİL DURUM TEKNOLOJİLERİ KÜMELENMESİ DERNEĞİ’ne üye/kurucu üye olma/olmama kararının alınması ve kararı uygulama yetkisinin AKUT Yönetim Kuruluna verilmesinin Merkez Genel Kurul'da oylanması için, AKUT Derneği Tüzüğü Madde 16 b. bendi uyarınca Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapılmasına karar verilmiştir. 

AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin AFETTEK-AFET VE ACİL DURUM TEKNOLOJİLERİ KÜMELENMESİ DERNEĞİ’ne üye/kurucu üye olma/olmama kararı için yapılacak Merkez Genel Kurul Olağanüstü Toplantısı Çağrısı:

AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 14.01.2024 Pazar günü, Saat 14.30’da, Atatürk Mahallesi, Meriç Caddesi No:10 D:7, 34750 Ataşehir/İstanbul adresinde bulunan AKUT Enstitüsü Toplantı salonunda aşağıda yazılı gündemle yapılacaktır.

Belirtilen günde yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde toplantı, 21.01.2024 Pazar günü, aynı saat ve aynı gündemle, Küçükbakkalköy Mahallesi Şehit Şakir Elkovan Cad. No: 20 Ataşehir/İstanbul adresinde bulunan Cemal Süreya Sergi ve Etkinlik Merkezi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunda gerçekleştirilecektir.

Gündem

1- Açılış ve Yoklama,
2- Divan Heyetinin seçilmesi,
3- Büyük Atatürk, silah arkadaşları ve ebediyete intikal eden dernek gönüllüleri için saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması,
4- AFETTEK-AFET VE ACİL DURUM TEKNOLOJİLERİ KÜMELENMESİ DERNEĞİ’ne üyelik/kurucu üye olabilme yetkisinin AKUT Yönetim Kuruluna verilmesinin oylanması,
5- Dilekler ve öneriler,
6- Kapanış.

AKUT Yönetim Kurulu


DESTEK VERENLER