04 Oca

AKUT EKİM AYI ONLİNE EĞİTİMLERİ

USAR (Kentsel Arama ve Kurtarma) Eğitimi Kentsel Arama ve Kurtarma Eğitimi temel seviyesinin teori kısmı Ekim ayında 103 gönüllünün katılımıyla online olarak gerçekleştirildi.

Devamı
13 Ara

AKUT’A DESTEK İÇİN SANATÇILARDAN ANLAMLI İŞBİRLİĞİ: #ŞİMDİSIRABİZDE

999 Büyük Marmara Depremi’ndeki rolüyle ülke gündemine giren, ülkemizin ilk arama kurtarma sivil toplum örgütü AKUT Arama Kurtarma Derneği için; neredeyse tek gelir kaynağı olan bağışlara dair farkındalık yaratmak amacıyla, piyanist Emir Ersoy’un moderatörlüğünde ve ünlü isimler eşliğinde, “#şimdisırabizde” isimli “Instagram Canlı Yayını” düzenleniyor.

Devamı
13 Eki

AKUT’TAN ONLİNE MAĞAZA!

AKUT, gönüllülerden ve takipçilerden gelen talepler doğrultusunda, başta kendi logolu ürünleri olmak üzere, anlaşmalı olunan başka marka ürünlerin de yer alacağı, tamamen kendi öz kaynaklarıyla tasarladığı bir online alışveriş sitesini hizmete sundu.

Devamı
10 Eki

AKUT’TAN JÖAK ZİYARETİ

AKUT Arama Kurtarma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Derneğimiz ile ikili protokol çalışmaları devam eden Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı'na (JÖAK) yeni atanan Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak'ı 21 Ağustos 2020 tarihinde makamında ziyaret etti.

Devamı

DESTEK VERENLER