13 Ara

AKUT’A DESTEK İÇİN SANATÇILARDAN ANLAMLI İŞBİRLİĞİ: #ŞİMDİSIRABİZDE

999 Büyük Marmara Depremi’ndeki rolüyle ülke gündemine giren, ülkemizin ilk arama kurtarma sivil toplum örgütü AKUT Arama Kurtarma Derneği için; neredeyse tek gelir kaynağı olan bağışlara dair farkındalık yaratmak amacıyla, piyanist Emir Ersoy’un moderatörlüğünde ve ünlü isimler eşliğinde, “#şimdisırabizde” isimli “Instagram Canlı Yayını” düzenleniyor.

Devamı
10 Eki

AKUT’TAN JÖAK ZİYARETİ

AKUT Arama Kurtarma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Derneğimiz ile ikili protokol çalışmaları devam eden Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı'na (JÖAK) yeni atanan Tuğgeneral Yusuf Ziyaddin Cavlak'ı 21 Ağustos 2020 tarihinde makamında ziyaret etti.

Devamı
10 Eki

GİRESUN’DA SEL FELAKETİ!

Giresun'da etkili olan şiddetli yağmur, sel ve heyelanlara yol açtı. Sağanak nedeniyle Ordu sınırındaki Abdal Deresi ve Dereli ilçesindeki dere taştı. Taşkında Giresun-Dereli-Sivas yolu ulaşıma kapandı.

Devamı
28 Eyl

AKUT TEMMUZ AYI ONLİNE EĞİTİMLERİ

Ülkemizde alınan Covid-19 tedbirleri doğrultusunda AKUT Arama ve Kurtarma Derneği temel eğitimlerine online şekilde devam etmektedir. Temmuz ayı içerisinde Temel Yangın, Kişisel Koruyucu Donanım, Temel Kampçılık ve Doğa Arama eğitimleri gerçekleştirildi.

Devamı

DESTEK VERENLER