GÜVENDEYİM UYGULAMASI KVKK VE 18 YAŞ ALTINDAKİ KİŞİLERE İLİŞKİN BİLDİRİM

                    1-) Güvendeyim uygulaması dahilinde veri sorumlusu olan GENEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve onun tarafından yetkilendirilen veri işleyenler tarafından bu uygulama kapsamında kullanıcıların hiçbir verisi işlenmemektedir.
                    
                    2-) Uygulama bilgilendirmesinde ve amacında açıkça belirtildiği üzere Güvendeyim uygulaması yalnızca kullanıcının açık rızası ile uygulama kapsamında bildirdiği yakınlarının numaralarına kullanıcının konum bilgisini (Telefonun konum özelliği ile) göndererek güvendeyim mesajı iletmektedir. (Telefonun SMS gönderim özelliği ile) Bu işlem için kullanıcının açık rızası ile paylaştığı yakın numaraları da veri sorumlusu tarafından işlenmemektedir. Kullanıcı tarafından uygulamanın amacı gereği paylaşılan yakın numaraları ile ilgili KVKK kapsamında veri sorumlusu olarak sorumluluk kabul edilmeyecektir.

                    3-) Güvendeyim, uygulama kapalıyken veya kullanımda değilken bile acil durumlarda konum bilgisi gönderilmesini sağlamak için konum verilerini toplar.
                    
                    4-) 18 yaşından küçüklerin bu uygulamayı kullanmalarında bir sakınca yoktur. Ancak kullanım koşullarını kabul ettikleri yönünde verdikleri beyanlarının velilerinin denetiminde ve açık rızası ile verildiği tarafımızca kabul edilecektir.
    
I AM SAFE APPLICATION PRIVACY POLICY AND NOTICE TO PEOPLE UNDER THE AGE OF 18

                    1-) Any type of personal data of users is not processed by GENEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, the data controller within the IamSafe application and the data processors authorized by it.
                 
                    2-) As clearly stated in the application information and purpose, the IamSafe application sends the “I am Safe” message (With the SMS sending feature of the phone) only by sending the location information (With the phone's location feature) of the user to the phone numbers of her/his relatives that reported with the express consent of the user. For this procedure, the phone numbers that the user shares with his explicit consent are not processed by the data controller. No responsibility will be accepted as a data controller within the scope of privacy policy regarding the phone numbers shared by the user for the purpose of the application.

                    3-) IamSafe collects location data to enable sending location information in case of emergency even when the app is closed or not in use.

                    4-) There are no problems for people under the age of 18 to use this application. However, we accept that their declaration of accepting the terms of use is made with their express consent and under the supervision of their parents.
     


DESTEK VERENLER