![](/images/uploads/28 ocak kusadası kucuk 2.jpg)
Aydın’ın Söke ilçesinde kayalık alanda yürüyüşe çıkan iki kişi sarp kayalıklarda mahsur kaldı.
Kayalıklarda mahsur kalan şahıslardan biri AKUT merkezi arayarak yardım talebinde bulundu. Gelen çağrı üzerine AKUT Kuşadası ekibi 7 gönüllüsü ile Söke ilçesi Şarlak mevkiinde mahsur kalan kişileri kurtarmak üzere operasyon düzenledi. 3 saat süren operasyonda, ip teknikleri kullanılarak kayalıklarda mahsur kalan şahıslara ulaşıldı ve güvenli alana nakilleri sağlandı.
(28 Ocak)