![](https://lh5.googleusercontent.com/zZHsc0B0NCt7hQoY5GjMfrkYC0qGOTyDtlbeyRhvbQ0eB_Q4wEzcmPevZksuWrSm5vJWsEkGL5lxU4Lr-MtpPr4PeRb3ms_0RQWwP-f2QfRXGnH8KA5H0LTdpca7a562hf9uGlvi)
AKUT, 9-10-11 Şubat’ta Uludağ’da 3 gün süren İleri ve Temel Seviye Kış Eğitim Kampı düzenledi.
Eğitim daha önce yaz şartlarında kampçılık ve temel eğitim alan gönüllülerin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplam 3 eğitmen ile beraber farklı ekiplerden katılan 46 gönüllü; ilk gün verilen teorik eğitimin ardından kar duvarı örme, tırmanış, ocak yakma ve yürüyüş gibi uygulama eğitimlerini de alarak kış eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlamış oldu.