6 Temmuz 2018 Cuma 13:21

Arama-kurtarma operasyonları ve iç eğitimlerinin yanı sıra temel amacı toplumu bilinçlendirmek, afetlere dayanıklı bir Türkiye yaratmak olan, bunun için Temel Afet Bilinçlendirme Seminerleri düzenleyen AKUT'un, sosyal sorumluluk bilinci ile tüm yurtta gerçekleştirdiği “Deprem Bilinçlendirme Seminerleri” Haziran ayında da devam etti.

 

                   

AKUT İstanbul ekibi, 19 Haziran 2018 tarihinde, Kadıköy Bahariye Ortaokulu’nda 46 öğretmene "Afet Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                      

AKUT İstanbul ekibi, 21 Haziran 2018 tarihinde, Bakırköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 110 öğretmene "Afet Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                   

AKUT İstanbul ekibi, 26 Haziran 2018 tarihinde, T.C. Adalet Bakanlığı Silivri 3 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü’nde 44 hükümlü ve 6 personele "Deprem Bilinçlendirme Semineri" verdi.

AKUT ekipleri, ‘’BİLİNÇ HAYAT KURTARIR ‘’ sloganı ile yurdun dört bir yanında, her yıl ortalama 2.000 ücretsiz oturumda, yine ortalama 100 bin vatandaşımıza “TEMEL AFET BİLİNÇLENDİRME SEMİNERLERİ’’ vermektedir.

 

 


DESTEK VERENLER