6 Temmuz 2018 Cuma 13:52

 

Arama-kurtarma operasyonları ve iç eğitimlerinin yanı sıra temel amacı toplumu bilinçlendirmek, afetlere dayanıklı bir Türkiye yaratmak olan, bunun için Temel Afet Bilinçlendirme Seminerleri düzenleyen AKUT'un, sosyal sorumluluk bilinci ile tüm yurtta gerçekleştirdiği “Deprem Bilinçlendirme Seminerleri” Haziran ayında da devam etti.

                Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan

AKUT Sarıgöl ekibi, 13 Haziran 2018 tarihinde, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 82 ilkokul öğretmenine, Sarıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde "Afet Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                    

AKUT Sarıgöl ekibi, 13 Haziran 2018 tarihinde, Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 72 ilkokul öğretmenine, Alaşehir Atatürk Anadolu Lisesi’nde "Afet Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                   

AKUT Sarıgöl ekibi, 18 Haziran 2018 tarihinde, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan okul öncesi ve lise olmak üzere 89 öğretmene, Sarıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde "Afet Bilinçlendirme Semineri" verdi.

                 

AKUT Sarıgöl ekibi, 21 Haziran 2018 tarihinde, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 1 idareci ve 95 öğretmene, Sarıgöl Atatürk Ortaokulu’nda "Afet Bilinçlendirme Semineri" verdi.