13 Aralık 2018 Perşembe 07:37

Arama-kurtarma operasyonları ve iç eğitimlerinin yanı sıra  temel amacı toplumu bilinçlendirmek, afetlere dayanıklı bir Türkiye yaratmak olan, bunun için ‘’Temel Afet Bilinçlendirme Seminerleri’’ düzenleyen AKUT'un sosyal sorumluluk bilinci ile tüm yurtta gerçekleştirdiği “Deprem Bilinçlendirme Seminerleri” kasım ayında da devam etti.

              

AKUT Kocaeli ekibi, 13 Kasım 2018 tarihinde, Kocaeli Darıca Şehit Edip Zengin Anadolu Lisesi’nde “12 Kasım Afetlere Hazırlık Eğitimi Günü” kapsamında, 175 öğrenci ve 6 öğretmene “Deprem Bilinçlendirme Semineri” verdi.

 

                     

AKUT Kocaeli ekibi, 13 Kasım 2018 tarihinde, Kocaeli Gölcük Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’nde “12 Kasım Afetlere Hazırlık Eğitimi Günü” kapsamında, 84 öğrenci ve 1 öğretmene “Deprem Bilinçlendirme Semineri” verdi.

 

                    

AKUT Kocaeli ekibi, 13 Kasım 2018 tarihinde, Kocaeli Körfez Fatih Sultan Mehmet Bilgi Evinde “12 Kasım Afetlere Hazırlık Eğitimi Günü” kapsamında, 40 öğrenci ve 2 öğretmene “Deprem Bilinçlendirme Semineri” verdi.

 

AKUT ekipleri ‘’BİLİNÇ HAYAT KURTARIR ‘’ sloganı ile yurdun dört bir yanında, her yıl ortalama 2.000 ücretsiz oturumda yine ortalama 100 bin vatandaşımıza “TEMEL AFET BİLİNÇLENDİRME SEMİNERLERİ’’ vermektedir.

 


DESTEK VERENLER