8 Nisan 2019 Pazartesi 19:20

Arama-kurtarma operasyonları ve iç eğitimlerinin yanı sıra temel amacı toplumu bilinçlendirmek, afetlere dayanıklı bir Türkiye yaratmak olan, bunun için Temel Afet Bilinçlendirme Seminerleri düzenleyen AKUT'un, sosyal sorumluluk bilinci ile tüm yurtta gerçekleştirdiği “Deprem Bilinçlendirme Seminerleri” mart ayında da devam etti.

 

                     

AKUT Çanakkale ekibi, 04 Mart 2019 tarihinde, Çanakkale Esenler Mahalle Meclisinde 60 yetişkine "Deprem Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                         

AKUT Çanakkale ekibi, 6 Mart 2019 tarihinde, Çanakkale Eceabat OPET Tarihe Saygı Ortaokulunda 240 öğrenci ve 5 öğretmene "Deprem Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                      

AKUT Çanakkale ekibi, 11 Mart 2019 tarihinde, Çanakkale Bayramiç Atatürk Anadolu Lisesinde 115 öğrenci ve 2 öğretmene "Deprem Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                         

AKUT Çanakkale ekibi, 25 Mart 2019 tarihinde, Maya Kreş-Okul ve Gündüz Bakım Evinde 50 öğrenci ve 6 öğretmene "Deprem Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

                            

AKUT Çanakkale ekibi, 27 Mart 2019 tarihinde, Esenler Mahalle Meclisi organizasyonuyla Barışkent Sitesi, 3. Ada sakinlerinden 80 vatandaşımıza "Deprem Bilinçlendirme Semineri" verdi.

 

AKUT ekipleri, ‘’BİLİNÇ HAYAT KURTARIR ‘’ sloganı ile yurdun dört bir yanında, her yıl ortalama 2.000 ücretsiz oturumda, yine ortalama 100 bin vatandaşımıza “TEMEL AFET BİLİNÇLENDİRME SEMİNERLERİ’’ vermektedir.

 

 

 

 


DESTEK VERENLER