Bursa Uludağ Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu, üniversitenin Organ Nakil Merkezi işbirliğinde "3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası"nda farkındalık oluşturmak amacı ile bisiklet korteji düzenledi. “Hayat Vermek Elinizde" sloganı ile gerçekleşen kortej, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden başlayıp PodyumPark'ta son buldu. 9 Kasım’a kadar PodyumPark’ta ve kampüsün çeşitli noktalarında açılacak stantlarla organ bağışına dikkat çekilmesi amaçlanıyor.
![](https://lh4.googleusercontent.com/7mCzzbvQTod5yo-vlVtA013UhkD7Tdj6YsPf5ROUyhi3CJat0GmgYRCLgVD1Yg14y3u8Y5VK13LtvnvnL9X7tg_93C2eSvQRPRDw2iT_8P7t-85zlYXb7sDtrkfkW1xKjGwh7A3T)