Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Akut Öğrenci Topluluğu, 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası kapsamında kan bağışı etkinliği düzenledi. KTÜ Kariyer Merkezi ve üniversitenin öğrenci topluluklarıyla düzenlenen etkinlikte kan bağışının önemine dikkat çekildi.
2 – 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda da lösemili çocukların kullandığı bez maskeler süslenerek LÖSEV’in başlattığı “Maskemi Takarım Farkındalık Yaratırım” projesine destek verildi.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-FNgo55rzSjcx_tnP4IcSpyzVRX5hSj1OVIPqetFVUIsbtx2Um7kz7c5iDTvqwaSANnj1FXrCNQ870NWrOXAadbaTEueFWCw2RXnf2R69SqPoJSo2mJHxL88MfB-cqtTZUic_1BC)